• літо_відпочинок

«Сонечко» відкриває літо-літечко

З чого складається відпочинок? Напевно, з щасливих усмішок, хорошого настрою, надійних друзів і подорожей. Ось у нашому дитячому таборі відпочинку «Сонечко» на базі Василівського НВК було весело та цікаво.

Ось враження про табір учениці 6 класу Софії Ємельянової: «Мені сподобався День навпаки, який проводила Валентина Василівна, така гарна, смішна, весела. Все було навпаки: навіть зранку була не зарядка, як завжди, а дискотека. А ще ми робили рекламу лампочки, яка згоріла, червивого яблука. Думаєте було важко? Та ні, весело! Разом із нами відпочивали учні Андріївської та Всесвятської шкіл, мені сподобалося знайомитися з новими друзями, товаришувати».

Даша Волкова написала лист-звіт про відпочинок: «З самого початку мені було цікаво, хоч я нікого, крім односельців, не знала, але скільки нових знайомих  знайшла за ці три тижні! Мені сподобалося грати в ігри, яких ми раніше не знали, плести вінки, коли ходили до ставка, а біля Самари плескатися водою, ловити рибу. Незвичайно пройшов день, коли Іван Іванович проводив спортивне орієнтування. В день відкриття та в день закриття їли морозиво, грали в ігри, були конкурси, отримували призи. Та ще й наші товариші підготували концерт до закриття табірної зміни».

Іванна Барабаш: «Це літо мені запам’ятається екскурсіями до міста Дніпро. Одного разу ми відвідали майстер-клас у гончарній майстерні. Дивовижно було спостерігати як із глини утворюється мій «витвір мистецтва». Іншого разу ми поїхали до кондитерської фабрики «АВК». Захоплююче розповідав і показував екскурсовод  процес виготовлення конфет-смаколиків. Ми їх дегустували-дегустували… але зараз думаю, що потрібно було б ще про дегустувати.»

Каріна Гаврилець: «Цікава була поїздка до села Всесвятське до бази відпочинку «Сосновий бір». Там  ми бачили різноманітних птахів і тваринок. А ще каталися на різних каруселях. А ще нас пригощали смачнючими пиріжками з картоплею та чаєм. Добре було проводити час із друзями та добрими вчителями. І добре, що нас смачно кормили у шкільній їдальні. Ото було б добре, якби учні самі складали меню!»

Богдан Сіроклин: «В «Сонечку» найбільш сподобалося мені те, що я подружився з багатьма дітьми. І що мій повітряний змій, якого запускали першого червня, літав найвище і ні разу не впав».

Багато позитивних вражень у дітей було від «Ягідної країни», від поїздки до міста Павлоград на метеостанцію та до краєзнавчого музею. Цікаво було спостерігати за найменшими вихованцями, які на майстер-класі «Карамеліна» виготовляли солодощі власними рученятками, і як вони чекали, доки захолоне карамель. А найнетерплячіші не могли дочекатися і час від часу пробували – «Ну коли-ж, вона ж так пахне…». А як малеча по мапі шукала «скарб», який заховали Лариса Іванівна та Ольга Іванівна ! Скільки азарту, енергії, нестримного бажання перемогти , яке командне подчуття викликала ця гра!

Закінчилося літо в таборі «Сонечко», час радісного відпочинку і розваг. «Сонечко» бажає дітям міцного здоров’я, творчості та наснаги. А вчителям – нехай літнє тепле сонечко принесе багато позитивних емоцій, енергію та успіх.

Заступник директора з виховної роботи Василівського НВК Олена ВОЛОЩЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *