Скільки Юр’ївка отримає коштів на ремонт соціально важливих об’єктів?

У цьому році обласний бюджет виділив понад п’ять з половиною мільйонів гривень на проведення капітальних ремонтів трьох об’єктів у Юр’ївскому районі – дороги на вул. Набережна в смт Юр’ївка, пішохідної доріжки до меморіалу загиблих воїнів у смт Юр’ївка та покрівлі навчально-виховного комплексу (НВК) у селi Преображенка.

Звичайно, у порівнянні з торішнім фінансуванням з обласного бюджету ремонту соціально важливих об’єктів Юр’ївщини, куди входив і капітальний ремонт опорної школи, цей рік виглядає скромніше. Загалом це зрозуміло й має логічне пояснення. По-перше, велика частина району об’єдналась у громаду – Юр’ївську ОТГ, а це практично фіксує перехід на самофінансування. Попервах, для адаптації, на це виділяються кошти, як з обласного, так і з державного бюджету. З цього випливає «по-друге»: автоматично обмежилися можливості просувати й захищати інтереси району в його одвічного лобіста перед обласною владою – народного депутата України Вадима Нестеренка. Словом, ображатися на примхи сьогодення не варто. Маємо, що маємо. З 30 об’єктів, які Юр’ївська РДА визнає такими, що вимагають додаткового фінансування з бюджетів вищих рівнів, область профінансувала лише три. Як то кажуть, і за це вдячні!

Капітальний ремонт дороги на вул. Набережна

За кошти обласного бюджету виконано 10,8 тис. м² капітального ремонту дорожнього покриття на вулиці Набережна (смт. Юр’ївка). Протяжність дороги складає 901м. Обсяг залучених коштів – 4869,1 тис. грн.

Капітальний ремонт дорожнього покриття забезпечить належні умови для пересування автомобільного транспорту, шкільного автобусу, дасть можливість підвищити соціальний рівень життя населення в сільській місцевості, створити на дорогах належні умови для безпеки руху, зменшити збитки під час використання транспортних засобів через незадовільні дорожні умови. Це також забезпечить комфортне та безпечне сполучення з громадським центром селища, дозволить поліпшити транспортно-експлуатаційний стан дорожнього покриття для понад 200 осіб, які проживають на цій вулиці, та сприятиме створенню належної дорожньої інфраструктури загалом у селищі.

Капітальний ремонт пішохідної доріжки до меморіалу

За рахунок коштів обласного бюджету розпочато роботи з капітального ремонту пішохідної доріжки до меморіалу загиблих воїнів у смт. Юр’ївка. Обсяг залучених коштів складає 353,3 тис. грн. Роботи тривають.

Укладення нової доріжки покращить естетичний вигляд центральної частини райцентру та сприятиме підвищенню рівня вшанування визначних дат на території пам’ятних місць.

Капітальний ремонт покрівлі Преображенського НВК

За рахунок коштів обласного бюджету розпочато роботи з капітального ремонту покрівлі Преображенського навчально-виховного комплексу. Обсяг залучених коштів складає 318,3 тис. грн. Роботи тривають.

Проведені роботи завершать повний комплекс реконструкції закладу, що, сприятиме підвищенню рівня енергоефективності та збереженню основних будівельних конструкцій закладу.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *