• скільки ми витрачаємо на ліки?

Скільки витрачаємо на ліки

Якщо вірити статистам проекту «Індекс здоровья. Україна», то 61% жителів Дніпропетровської області позитивно оцінюють роботу медиків. В інших регіонах цей показник вище. Наприклад, у Миколаївській області – 83%, в Чернігівській – 83%, в Тернопільській – 84%. Найменше задоволені рівнем медицини в Кіровоградській області – всього 47%.

Ще кілька цікавих цифр із соцопитування по Дніпропетровщині: 81% людей відмовилися від щеплень (в Кіровоградській взагалі 93%), 41% не змогли звернутися до лікаря через нестачу грошей, і вважали за краще лікуватися самостійно. А середня сума, витрачена на ліки за останні 30 днів, становить 570 гривень. Найменше витратили на ліки жителі Житомирської області – 238 гривень, а найбільше – жителі Рівненської – 1000 гривень.

І ось вже зовсім цікаві дані. На питання – від кого залежить покращення роботи лікарень, громадяни Дніпропетровщини відповіли: від президента – 37%, прем’єр-міністра – 38%, міністра охорони здоров’я – 74%, від голови обласної державної адміністрації – 10%, від мера чи сільського голови – 15%, від головного лікаря медустанови – 47%, від лікарів – 18%.

Ганна ЛИСЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *