• символика

Символіка «Євробачення 2017» породила інтелектуальний конфлікт

Україна представила емблему та гасло майбутнього пісенного конкурсу «Євробачення 2017», який пройде в Києві з 9 по 13 травня. Гаслом заходу стала фраза Celebrate diversity («Святкуй розмаїття»), а логотипом стало зображення українського традиційного жіночого намиста.

Намисто складається з намистин, кожна з яких – індивідуальна. Таким чином, ймовірно, творці емблеми вирішили відобразити ідею різноманіття. «Слоган «Celebrate Diversity» доповнює торішню тему «Come Together» (Об’єднуємося). В нинішньому гаслі Євробачення є важливі для пісенного конкурсу цінності, – зазначив виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд. – Celebrate Diversity – про об’єднання Європи та країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об’єднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також усіх об’єднає хороша музика », – підсумував Ола Санд.

З іншого боку, слід зазначити, що публікація в Інтернеті української символіки Євробачення 2017 викликала бурю полеміки – щоб не сказати нищівної критики – як у соціальних мережах, так і з боку окремих експертів. Наприклад, можна почути думку, що зображення намиста (або, принаймні, їх чорно-червоне забарвлення) не відповідає нашим національним традиціям. А у словах «Святкуй розмаїття» угледіли навіть реверанс у бік ЛГБТ-спільноти.

Сергій ВЕРЬОВКІН

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *