«Село моє, для мене ти єдине!»

23 червня на березі річки Самара в мальовничому селі Івано-Михайлівка (Новостепанівської сільської ради) відбулось справжнє свято – день села. Село існує близько трьохсот років з невеличким населенням, маючи всього 400 будинків.

В цей день мешканці прийшли до місцевого будинку культури. З привітанням до односельців звернувся голова сільради Григорій Бреус. Місцеві колективи підготували концертну програму, яка містила музичні та хореографічні номери. У них звучали важливі серцю теми – сім’ї, дітей, любові до свого села та держави.

Щоб розділити гарний настрій, на свято завітав депутат Новомосковської міської ради Олексій Фрейдін. Вiн підготував для селян невеликі подарунки, які стануть в нагоді в повсякденному житті.
Першими були нагороджені пари, які найдовше прожили в подружньому житті –подружжя Ковези Семена Івановича та Галини Зиновіївни (58 років), Кальміус Миколи Федоровича та Олександри Єгорівни (57 років), Нетребко Миколи Ларіоновича та Людмили Володимирівни (53роки ), Затони Анатолія Івановича та Валентини Миколаївни (48 років).
Другу «номінацію» отримали наймолодші жителі села, яким ще немає року – Тимур Вайчекаускас, Злата Білорус та Назар Салдецький.

А статус «старожилів cела» надали – Моті Пилипівні Бондаренко, якій 22 листопада виповниться100 років, та трохи молодшим – Катерині Пимонівні Артеменко та Тетяні Никанорівні Терещенко, яким виповниться по 96 років.

Завершенням святкової програми та ще одним подарунком для селян став виступ учасників шоу «Україна має талант», Новомосковської естрадно-циркової студії «Melange – Art».

Оксана ПРИСЯЖНЮК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *