«Село живе допоки пісня лине»: День села в Новостепанівці

Яскравим дійством стало святкування Дня села в Новостепанівці. До цього свята з року в рік тут підходять креативно, тож нічого дивуватися що й цього року на урочистості й веселощі завітали почесні гості: заступник голови районної ради Валентина Павлова та депутат Новомосковської міської ради Олексій Фрейдін.

На правах господаря відкрив урочистості сільський голова Григорій Бреус. Вітаючи односельчан зі святом, бажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосив, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе та свої можливості.

Далі розпочалася концертна програма, яка, практично, була складена з виступів учасників художньої самодіяльності — жителів села Новостепанівка. Пісенні дарунки звучали для односельців, які відсвяткували визначні події у своєму житті: золоті та срібні ювілеї весіль, поєднання доль на весільному рушнику, досягли поважного віку, стали батьками чи дідусями й бабусями. В усьому святі відчувалася атмосфера родинної щирості, теплоти, яка, мабуть, можлива лише в українському селі, цій колисці народної духовності і святості. Спонсорами заходу стали Олексій Фрейдін та Новостепанівська сільська рада. Вони підготували для номінантів невеликі подаруночки, які стануть у нагоді в побутовому житті.

Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями народний аматорський вокальний колектив «Забавушка» (керівник — Тетяна Рубан), солісти Наталія Різниченко, дует «Щаслива родина», а також чарівні дівчатка з танцювальних колективів «Асорті» та «Перлинки» (керівник Яна Кушнір).

На святковому концерті, у музичних номерах виконувалися важливі серцю теми — сім’ї, дітей, любові до свого села та держави. Для привітання урочистого дня до Новостепанівців завітали художні гурти з ближніх сіл, Попасного та Знаменівки. Усі номери виконані виключно в українському стилі. Строки народних пісень, що долинали зі сцени, справді підтримують патріотичність і дух українського народу. Проведення таких свят, нагадує нам із вами, що потрібно шанувати українські традиції, адже в такі тяжкі часи країні це просто необхідно.

Розвагою для наймолодших гостів свята стали ігри на надувній гірці, стрибки на батутах, а що може бути найкращою подякою для тих, хто це все зробив? Звісно, радість у світлих дитячих оченятах. І її було море.

Усім учасникам і організаторам цього дійства — низький уклін.

Щира подяка пролунала також на адресу спонсорів свята − Сергія Федорика, Ольги та Олександра Козелів, Вікторії Харлан та Віри Курган.

Свято вдалося! З легкою втомою селяни, не поспішаючи, йшли додому, аби завтра знову повернутися до важкої щоденної праці. «Село живе допоки пісня лине», — запам’яталися слова однієї присутньої на святі бабусі. Це щира правда. Новостепанівка — живе село!

В.о директора Новостепанівського БК Тетяна РУБАН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *