Сезон завершено. Борг подвоєно

1-го квітня в Новомосковську офіційно завершився опалювальний сезон. Як і минулий, новомосковці завершили його достроково і з багатомільйонним боргом. У минулому році за станом на аналогічний період борг жителів багатоповерхівок становив 17 мільйонів гривень, а в цьому році борг збільшився в 2 рази(!). І станом на 2-е квітня склав 31 660 000 гривень без нарахувань за березень.

Якщо ситуація не зміниться до настання холодів, підприємство не зможе розрахуватися за спожитий газ, отже не зможе отримати ліміти на наступний період, і в міста знову виникне проблема з подачею тепла до квартир, шкіл, садочків, лікарень.

Новомосковці не повинні забувати й про те, що з 1-го січня 2019-го року діє пеня в розмірі 0,01% за кожен день прострочення оплати після дати, до якої повинні бути оплачені послуги ЖКГ. Здавалося б, відсоток невеликий, але не заплативши за 3-4 місяці, абонент отримає вельми відчутну прибавку до вже існуючого боргу.

Щоб не погіршувати ситуацію і не накопичувати боргів, фахівці КП «Новомосковськтеплоенерго» звертаються до боржників з проханням терміново вирішити боргове питання, оформити субсидію, договір розстрочки.

«Полезная газета»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *