Світ очима жінок

Весна впродовж довгого часу асоціюється з жінкою: така ж чарівна, жадана й мінлива. Вона або приходить надто рано, або постійно запізнюється, нібито довго чепуриться перед дзеркалом і не може обрати, в якому вбранні сьогодні вийти. Але вона завжди довгождана, адже несе нові надії, нове життя, новий початок. Не дарма саме весною святкують Міжнародний жіночий день, якому 3-го березня в читальному залі центральної міської бібліотеки присвятили літературно-музичний вернісаж «Світ очима жінок».

Свято наймилішої, найзагадковішої та найпрекраснішої половини людства зібрало повну залу чарівних глядачок. Ведучі заходу – провідні бібліотекарі Ніна Біловоденко та Наталя Дегтяр – розпочали з привітань та теплих слів, а продовжили коротким екскурсом в життя найвідоміших жінок світу. І поки на великому екрані змінювали одна одну фотографії Лесі Українки, Марії Заньковецької, Соломії Крушельницької, Ади Роговцевої, Принцеси Діани та Одрі Хепберн, до виступу вже готувалися запрошені гості.

Цього дня до бібліотеки завітали відомі місцеві поети – Олександр Куценко, Ірина Журавель, Тамара Косяченко, Наталя Калита, Володимир Бігма, які подарували присутнім власні поезії про жінок, любов та весну. А між виступами лунали бездоганно переплетені чоловічі голоси співаків з ансамблю міського клубу культури «Гармонія» під керівництвом Миколи Тєтєріна. Аудиторія підспівувала, підтанцьовувала і плескала. Замріяні, радісні усмішки торкалися облич кожної присутньої жінки.

Знайшлося місце й гумору – учасники «Гармонії» розважали панянок гуморесками, а ведучі – жартами на тему жіночого свята. На досить позитивній ноті і завершили, побажавши кожній жінці бути коханою та щасливою, в жодному разі не забуваючи про посмішку, адже це – найкраща прикраса.

Адмiнiстрацiя НЦМБ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *