«Світло православ’я» засяє в Дніпрі

З благословення митрополита Дніпропетровського й Павлоградського Іринея в холі Дніпровського академічного театру драми й комедії (проспект Д. Яворницького, 97) з 22 до 30 вересня 2018 року триватиме ХІХ духовно-просвітницька православна виставка-ярмарок «Світло Православ’я», присвячена святу Різдва Пресвятої Богородиці і Воздвиження Хреста Господнього. Її організатором за підтримки Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви є Свято-Миколаївський Самарський Пустельний чоловічий монастир.

До уваги відвідувачів буде представлений великий асортимент церковної і промислової продукції: різні сорти меду та медових виробів, монастирські лікувальні трави і збори, предмети церковного вжитку (ладан, лампадні, пахучі олії), богослужбові облачення, вироби народного ремесла і промислу, продукція з тканини, оренбурзькі хустки й шалі, вироби з фаянсу й кераміки, православна література, дитячі ігри, іконопис, живопис, ювелірні вироби, аудіо- та відеопродукція.

За традицією у виставці-ярмарку беруть участь монастирі та парафії Української Православної Церкви, православні видавництва, майстри церковних та народних ремесел з України, — йдеться в повідомленні.

Час роботи — з 10:00 до 19:00. Телефон для довідок: (067) 776–35–39. Вхід вільний.

Прес-служба Дніпропетровської єпархії УПЦ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *