Свято наших годувальників

День працівників сільського господарства відзначається в Україні щорічно в третю неділю листопада згідно з Указом Президента №428/93 від 7 жовтня 1993 року.

Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств із переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств та організацій агропромислового комплексу. В епоху існування Радянського Союзу Україну називали «житницею» держави. Головними продуктами сільськогосподарського виробництва в Україні були та є цукрові буряки, картопля, молоко, м’ясо, зерно. Після розпаду Радянського Союзу розпочалися реформи в сільському господарстві й аграрному секторі.

Для злагодженої та чіткої роботи у процесі реформ необхідно було визначити нові завдання, механізми й органи контролю. У зв’язку з новими завданнями Указом Президента України від 7 червня 2000 року було затверджено Положення про Міністерство аграрної політики України. Сьогодні в Україні триває розвиток сільськогосподарського сектора. Адже від стану справ у цій галузі безпосередньо залежить економічна незалежність країни, добробут її громадян, здоров’я нації, благополуччя нинішнього й майбутнього поколінь. У цей день працівників сільського господарства України не лише вітають із їхнім професійним святом, а й нагороджують різними подарунками та нагородами тих із них, хто найбільше відзначився.

Іван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *