Свято визволення Магдалинівського і Новомосковського районів від німецько-фашистських загарбників

Шановні земляки! Щиро вітаю всіх вас, і особливо ветеранів війни та дітей війни, з пам’ятною датою в історії вашого району – днем звільнення від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні, яка на території нашої країни не дарма називалася Великою та Вітчизняною. Вона торкнулася долі кількох поколінь, пропустила крізь свій страшний вир мільйони людських життів.

Історію можна писати й переписувати по-різному й безліч разів, я не історик, до подібного роду суперечок вступати не хочу. Але поки поруч із нами живуть люди, які пройшли війну, перемогли у війні, відновили після війни Україну, для мене вони – героїчне покоління, яке гідно всебічної поваги та глибокої пошани. Пам’ять про подвиги наших предків повинна бути з нами завжди, вона була й буде основою для патріотичного виховання нових поколінь.

Вітаю вас із пам’ятною датою в історії вашого району, бажаю ветеранам і дітям війни здоров’я та сил, поваги дітей, онуків і правнуків. А всім нам – кріпити пам’ять про подвиги наших дідів і прадідів своїми справами на благо любимої України.

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *