• на масляну звемо весну

Святкуємо Масляну – кличем весну

На Русі млинці з’явилися до Хрещення та вважалися жертовним блюдом, яке дарувалося богам. Також, як відомо, круглий млинець символізував сонце, тож їх завжди використовували в язичницьких святах проводів зими. Саме цю прекрасну, і головне – смачну, традицію ми й зберігаємо донині!

Приготування млинців було сімейною традицією, певним ритуалом, а рецепти млинців передавалися від батьків до дітей протягом багатьох поколінь. Борошно для випікання млинців використовували пшеничне, житнє, гречане, вівсяне. Тісто настоювали на дріжджах, кисляках або свіжому молоці.

Млинці прийнято їсти руками, різати їх ножем категорично не можна. На Масляну слід з’їсти якомога більше млинців, щоб весь наступний рік тебе супроводжувала удача.

Трошки історії

Перші млинці готували ще в Стародавньому Єгипті – сонцепоклонники-єгиптяни, мабуть, як і ми, вбачали у формі млинця символ життєдайного світила. Тамтешні «млинці» були більше схожі на коржі й готувалися на основі кислого молока, борошна та оливкової олії. Вони з’явилися задовго до першої буханки хліба й навіть після його появи не здавали лідируючих позицій серед борошняних виробів.

Млинці за кордоном

В Англії млинці готують на основі борошна, яєць і молока, з додаванням елю та солодового борошна, через що млинці виходять пузирчастими. Їдять їх із цукром і лимонним соком на десерт або як основне блюдо – з різними начинками.

У Шотландії популярні drop scones – впалі булочки. Це оладки, спечені з досить густого тіста. Їдять їх з вершками, варенням або маслом.

Французькі крепи у всіх на слуху. Це мереживні найтонші млинці. Для десертних крепів французи використовують пшеничне борошно, а для солоних – гречане або каштанове.

Американські панкейкі – частий гість на українській кухні. Вони дуже ситні та зручні у приготуванні. В Америці їх подають акуратною стопкою, неодмінно з кленовим сиропом.

В Індії традиційно готують млинці з гороху та рисової муки – доса, які в Індії є основним щоденним блюдом. Хрусткі й тонкі їх подають до сніданку.

В африканських країнах млинцевий коржик тефф є посудом для основного блюда. По ходу з’їдання їжі-начинки з неї, відщипують і край коржа, використовуючи його як ложку.

рекорди

Млинцеві рекорди

Найважчий млинець – діаметром 15 метрів і вагою більше 3 тонн. Рекорд належить англійському місту Ройдейлу і датується 1994 роком. Його калорійність склала 2000000 ккал.

Найвища стопка млинців носить авторство співробітників телеканалу Food Network UK. Вона була виготовлена з 725 млинців, в висоту становила 82 сантиметри, була спечена з 253 яєць, 5 кілограм борошна та 15 літрів молока.

Найдорожчі млинці – вартість порції 144 євро – були також спечені у Великобританії. Млинці були политі зверху соусом із 24-каратного сусального золота, приправлені натуральною ваніллю, екологічно чистою полуницею та желе з шампанського «Дом Періньон».

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *