Самоврядовуємось: очiльник Магдалинiвщини дiє

Трохи більше двох місяців минуло з того часу, як головою Магдалинівської райдержадміністрації призначено Владислава Зражевського. Лише декілька тижнів знадобилося новоявленому очiльнику Магдалинiвщини, щоб освоїтися, озирнутися і приступити до плідної роботи. У всякому разі, графік проведених ним нарад, зустрічей, селекторів, відеоконференцій, розпоряджень тощо, чесно кажучи, вражає своєю насиченістю та актуальністю. Втім, судіть самі — ось деякі теми проведених Владиславом Зражевським заходів за листопад — початок грудня.

Провів робочу нараду з питань відновлення теплопостачання в центральній районній лікарні, дитячому садку № 1, інших установах Магдалинівки. Обговорено питання погашення реструктуризованого боргу КП «Комунальник» перед НАК «Нафтогаз України»

Узяв участь у селекторній нараді в режимі відеоконференції під головуванням керiвництва ОДА з питання організованого проведення призову на строкову військову службу. Пiсля цього зустрівся з керівниками правоохоронних органів, служби надзвичайних ситуацій району та військовим комісаром.

Зустрівся з Магдалинівським селищним головою Володимиром Найком та представником Петриківського райавтодору. Голова РДА звернув увагу на якість робіт з упорядкуванню проїжджої частини вулиці Центральної в райцентрі та дороги в напрямку Дніпра. Обговорив заходи впорядкування сміттєзвалища.

На нараді з реконструкції Магдалинівської школи разом із першим заступником Юрієм Коробовим та керівництвом відділу освіти було прийнято рішення про повернення нестандартних стільців постачальнику та домовлено про виготовлення нових, які відповідають договірним зобов’язанням.

Дав доручення утворити районну раду регіонального розвитку, зосередив увагу на альтернативному паливі, екології та завершенні ремонту Магдалинівської школи.

Обговорювалися питання щодо охоплення населення району субсидіями, пільгами, соціальними допомогами, проходження навчального процесу в закладах освіти, формування бюджету району на наступний рік. Очільник району надав низку рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернув увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Крiм зазначених осіб, у нарадах брали участь: голова райради Володимир Дробітько, заступник голови райдержадміністрації Олександра Колісник, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Горенок, начальник райуправління казначейської служби Тетяна Капленко, в. о. начальника КП «Комунальник» Ангеліна Коніщук, військовий комісар Сергій Ріпа та iншi.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *