«Самара» ростить Менделєєвих

Данило Борисенко з Новомосковського ліцею «Самара» став призером обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

19 січня відбувся практичний тур третього (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Учасниками наукового змагання стали 76 учнів 8-11 класів навчальних закладів з усієї області, що напередодні пройшли відбір у теоретичному турі, в якому взяв участь 151 учень.

Серед найкращих знавців хімії у Дніпропетровській області – і наш Данило Борисенко, учень 9-б класу Новомосковського міського ліцею «Самара», який посів ІІІ місце у практичному (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Данило – обдарований і талановитий юнак, який здобув у цьому навчальному році п’ять перемог у міських предметних олімпіадах з хімії, математики, географії, історії та правознавства.

Головною причиною, завдяки якій стали можливими такі вражаючі результати, є тісна й налагоджена співпраця учнів і педагогів ліцею. Один з них – вчителька хімії Ірина Гордієнко, що підготувала переможців міських та обласних хімічних олімпіад з гідним результатом: шiсть призерів у місті та один переможець в області.

Директор Новомосковського міського ліцею «Самара» Олена МIТЧЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *