Садочок-мрiя, садочок-свято, садочок-казка

I зветься все це єдиним в області навчально-виховним комплексом «Веселка», який за допомогою нардепа України Вадима Нестеренка два роки тому відкрився в Знаменівцi, що на Новомосковщинi.

Символічну стрічку на дверях НВК тодi перерізали безпосередні «винуватці» події – голова ОДА та народний депутат Вадим Нестеренко. Чому «винуватці»? Тому що фінансування капітальної реконструкції напіврозваленої будівлі старої школи проводилося з обласного бюджету, 17 млн грн з якого, за констатацією губернатора, «вибив головний лобіст 38-го виборчого округу, ваш депутат Вадим Нестеренко».

Директор НВК Наталія Піддубна щиро подякувала губернатору й народному обранця за такий безцінний подарунок батькам і малечi Знаменівки. Вона також розповіла присутнім, що дошкільний заклад розрахований на 80 дітлахів, які будуть розбиті на чотири групи: дві підготовчі для дітей 5-6 років, і дві змішані для дітей 3-4 років. Запевнила, що НВК реконструювали відповідно до сучасних стандартів будівництва дошкільних установ.

І це правда! Утеплено й пофарбовано фасад, замінено покрівлю, встановлено нові металопластикові вікна, в кожної групи окремий вхід із вiтальнею. Належним чином облаштована і прилегла територія. А тепер, увага: всі чотири спальні та ігрові кімнати обладнані підлогою з підігрівом, а в туалетах окремі, як у дорослих, кабінки з дитячими(!) унітазами. До того ж, усі приміщення дитсадочка обладнані системою клімат-контролю, яка здатна регулювати або підтримувати задану температуру в міжсезоння. До речі, в той день, коли на вулиці термометр на сонці зашкалював, всередині садка було цілком комфортно. Словом, із новосіллям «Веселко»!

Євген ЄВТУШЕНКО

Як це було

14 років тому на місці НВК ще була школа, в якій навчалися в дві зміни 400 дітей. У 2005-му році поряд побудували нову школу на 500 місць. У старій розмістили госпблок, спортивні секції та гурток трудового навчання. Будівля старіла, а на ремонтні роботи коштів не було. Зрештою, через непридатність в експлуатації, будівлю довелося закрити. Одночасно в Знаменівці виникла проблема з переповненням і браком місць у єдиному й віддаленому від центру дитячому садку. Навіть на день вiдкриття батьки подали 103 заявки про прийняття своїх дітей у новий НВК… Тому ще тоді виникла ідея реконструкції старої школи під другий дитсадок, яку пiдхопив i втiлив у життя Вадим Нестеренко.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *