Садимо озимий часник

Для початку обираємо місце під посадку. Добре садити часник на те місце, де росли томати, огірки, бобові культури. Добрими попередниками часнику можуть бути рання капуста, кабачки та гарбуз. У цьому випадку ґрунт для часнику буде максимально насичений органічними добривами.

В місцях, які були зайняті під картоплю або цибулю, висаджувати часник не рекомендують. Справа в тому, що між цими культурами великий ризик «обміну» хворобами (нематода, фузаріоз тощо). Не раджу садити озимий часник на ділянки, куди вносили гній: часник дасть багате бадилля, пухкі головки й буде менш стійкий до грибкових захворювань.

Часник благополучно росте в ґрунті з нормальною або зниженою кислотністю. Грядку зробіть на сонячному боці, розташувавши її з півночі на південь.

Далі необхідно удобрити ґрунт: на кожен квадратний метр площі потрібно внести 10 кг перегною, 1 склянка крейди та 2 склянки золи, додають 2 ст. л. сульфату калію та 1 ст. л. суперфосфату. Рівномірно розподіливши на ґрунті всі компоненти, його потрібно скопати. Глибина копання повинна становити не менше 20 см. Ідеальна грядка для озимого часнику буде шириною до 1 м.

Далі грядку залишають у спокої, поки ґрунт не осів після перекопування. Якщо опадів у вересні випадає небагато, то для кращої усадки можна декілька разів полити приготовлену грядку водою.

Деякі городники поспішають і висаджують часник одразу після перекопування. Це помилка. Справа в тому, що зубчики часнику при осіданні ґрунту опиняться глибоко в землі. Отже, навесні збільшиться час проростання і знизиться врожайність.

Напередодні висадки часнику порозсипайте на поверхні грядки сечовину з розрахунку 10-20 г на м2 і полийте ґрунт водою. Найчастіше часник заглиблюють на 3-5 см. Але багато городників вважають за краще садити часник на велику глибину – 10 см, вважаючи, що тоді він краще вкорінюється та простіше переносить зимові морози. Втім, у нашій смузі аномальний мороз – велика рідкість. Так що сильно глибоко старатися немає сенсу.

Даша ДАЧНИЦЯ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *