Рішення № 701 XVI сесії Новомосковської міської ради VІІ скликання

28.09.2018р.

Про внесення змін до рішень міської ради щодо встановлення місцевих податків

Керуючись Податковим кодексом України, з метою додержання форми типового рішення щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та відповідно до п.24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до рішення міської ради №641 від 06.07.2018р. «Про встановлення ставок земельного податку та розмір орендної плати за землю по м.Новомосковську», а саме:

– додаток 1 «Ставки земельного податку та розмір орендної плати за землю» викласти в новій редакції;

-з пункту 12 додатку 2 «Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку» виключити слова «комунальні некомерційні установи та заклади»;

– доповнити додатком 3 «Розмір орендної плати за користування земельними ділянками в тому числі і на умовах сервітуту, суперфіцій».

  1. Внести зміни до рішення міської ради №642 від 06.07.2018р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Новомосковська», а саме:

– додаток 1 «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», «Примітка»  доповнити наступним змістом: «З 01.01.2018 року».

  1. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити рішення в засобах масової інформації .
  2. Рішення набирає чинності з дати оприлюднення в засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста та Новомосковську ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Депутат міської ради, головуючий на засіданні XVI сесії Костянтин МОРОЗОВ

З додатками до рішення можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради: http://www.novomoskovsk-rada.gov.ua.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *