Рішення виконавчого комітету новомосковської міської ради № 456/0/6–18 вiд 17.08.2018

Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Новомосковська

З метою забезпечення належної роботи системи централізованого водовідведення м. Новомосковська та охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод, відповідно до ст. 13, 13–1 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення», керуючись підп. 5 п. «а» ст. 30, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

Затвердити Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Новомосковська, що додаються.

Визнати такими, що втратили чинність:

  • рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради депутатів від 26.03.2003 р. № 220 «Про затвердження Правил приймання стічних вод у систему міської каналізації м. Новомосковська» (зі змінами та доповненнями, внесеними рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 508 від 25.09.2012 р.);
  • рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 77 від 25.02.2014 р. «Про затвердження «Положення по прийманню рідких побутових відходів від споживачів м. Новомосковська»»

Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Новомосковська набувають чинності з дня їх опублікування.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Карачевцева Ю. В.

В. о. міського голови, секретар міської ради С. Г. Горошко

З додатками до рішення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради: http://www.novomoskovsk-rada.gov.ua.

Про оприлюднення проекту рішення

На публічне обговорення виноситься проект рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради «Про порядок визначення розміру плати за доступ до інфраструктури об’єкта будівництва (житловий фонд, що перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Новомосковськ)». З текстом проекту та додатками до нього, аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради: www.novomoskovsk-rada.gov.ua.

Обґрунтовані пропозиції та зауваження будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання протягом місяця за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська,14, телефон: 38–03–09.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *