Рух – це життя!

26 квітня відбулося відкриття оздоровчо-фізкультурного центру «Здоров’я нації» в Новомосковську. Центр вже 7 років успішно працює в м. Дніпрі та 5 років у Запоріжжі. В центрах вирішуються проблеми захворювань хребта і суглобів: люди всіх вікових категорій розпочинають життя без костилів і корсетів. В основі лежить принцип безмедикаментозного втручання.

В арсеналі центра система оздоровчої фізкультури «кінезітерапія». «Кінезіс» – грецькою означає рух, «терапія» – лікування . Сучасна кінезітерапія використовує спеціальні апарати, котрі виконують декомпресійну функцію, тобто при виконані силових вправ немає навантажень на хребет і суглоби. Дана система вправ доступна як дітям, так і тяжкохворим навіть із захворюваннями серцево-судинної системи та іншим.

Спеціалізація центра:

  • Остеохондроз (гострі та хронічні форми)
  • Болі в поперековому, грудному та шийному відділах хребта
  • Хребцеві грижі та протрузії
  • Викривлення хребта (сколіоз, кіфоз)
  • Захворювання суглобів (артрит, артроз, кокс артроз)
  • Реабілітація після травм та операцій.

Практична організація роботи центра допоможе вам зекономити свій час, а також без медикаментів та операцій блокувати захворювання, навіть якщо воно вже перейшло у хронічну та тяжку форму. На нашому сайті znkit.com.ua ви можете знайти відповіді на основні запитання.

А також – за телефоном 098-789-40-40. Чекаємо всіх за адресою вул. Гетьманська, 50.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *