Рукола в обмін на банани

Зараз на столі пересічного українця салат зі свіжих овочів взимку — це вже не екзотика. В останні роки чітко видно, що в нас змінюється культура споживання свіжих овочів і фруктів. У зимовий період поточного сезону тільки на відкритих ринках було продано 20 тис. т овочів і фруктів. Це на 20 % більше, ніж за аналогічний період роком раніше.

Поки що українці більше воліють купувати вітчизняні овочі та фрукти, але частка імпортних зростає.

Серед імпортних овочів найбільше зростання попиту було зафіксовано за солодким перцем, огірками, різними видами томатів і листовими салатами. Лідерами в імпортному фруктовому сегменті залишаються банани, виноград і мандарини. Серед вітчизняної продукції лідерами зі зростання попиту стали яблука, картопля та цибуля.

— Рекордні обсяги реалізації яблук нас не здивували, адже їх у цьому році вродило дуже багато, — коментує ситуацію Іван Федишин, керівник напряму «Овочі та Фрукти» оптового ринку України. — А ось рекордний обсяг цибулі ми вважаємо справжнім досягненням. Справа в тому, що цей рік став дефіцитним у виробництві цибулі і в Україні, і в країнах ЄС. Але наші оператори — хороші фахівці, які вчасно зорієнтувалися й почали везти цибулю з країн Центральної Азії.

До речі, така ж ситуація зараз із морквою й буряком — спостерігається дефіцит вітчизняних овочів цієї групи. Будемо «компенсувати» імпортом. Звичайно, звідки взятися цим простим овочам, якщо українські фермери вважають за краще вирощувати на експорт броколі й руколу?!

Тетяна СОКОЛОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *