Романи про кохання для осіннього настрою

Кажуть, осінь – пора кохання. А чи викликає у вас саме осінь романтичні настрої? Давайте перевіримо. Я рекомендую вам книги з фонду абонементу центральної бібліотеки, які найкраще підходять під осінній настрій та додадуть тепла й любові.

 

Надія Гребеш. «Теплі історії до кави та Теплі історії до шоколаду»

Герої цих історій – прості жителі звичайних містечок, щирі й справжні. А ще в кожного з них є старі, улюблені горнятка, на дні яких і збереглися ці історії.

Анна Гавальда. «Я її кохав. Я його кохала. Ковток свободи»

Дві історії кохання… За ким правда? За тим, хто пішов від дружини, знайшовши нове кохання, чи за тим, хто двадцять років приховував свої почуття до іншої і не залишав родину? Кожен має право на щастя та власну правду. Тож чия правда сильніша?…

Анна Гавальда. «Просто вместе»

Якщо хто ще не читав, то час – саме зараз. Більш осіннього настрою в літературному творі сучасника важко відшукати. Книга про любов, самотність, заборонені емоції та теплоту, що раптово наступають після того, як починаєш дозволяти собі все перераховане.

Тетяна Белімова. «Трояндовий джем»

Твори, зібрані у цій книзі, об’єднані теплом, добром і бажанням трішки розрадити читача в нашому непростому сьогоденні. Авторка засвідчує, що сюжети тут не вигадані, вони насправді були пережиті їхніми героями, а вже самі персонажі потім, на вушко, розказали їх у різний, інколи, досить несподіваний спосіб.

Наталя Гірницька.  «Мелодія кави в тональності сподівання»

Драматична історія забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя! Що це — мінлива пристрасть чи справжні почуття?

Дара Корній. «Тому, що ти є»

Ніколи не зарано закохатися. Сашко з дитсадка марив Оксаною, та вони прожили життя нарізно. Але ніколи не пізно щось змінити. Справжнє кохання ламає всі перешкоди, навіть, перемагає смерть. Чи то так здається? Втративши кохану, він заходить у кімнату номер нескінченність і отримує шанс почати все спочатку.

Світлана Талан. «Коли ти поруч»

Даша була турботливою донькою та онукою, щиро любила Льошу, мріяла про весілля, затишний будинок і дітей. Але батьки відвернулися від своєї слухняної дочки, наречений – від чистої нареченої, престижна клініка – від кращої медсестри. У чому її провина? Лише в доброму серці і прагненні допомогти тим, хто потребує цього. У той фатальний день після аварії на туманній трасі понівечене залізо було залито кров’ю…

Девід Лоуренс. «Коханець леді Чаттерлі»

Роман за довгі роки свого існування отримав чимало ярликів – від «низькосортної порнографії» до «шедевру класичної літератури». В будь-якому разі, це більше, ніж просто історія кохання, її треба читати між рядків, помічати іронію, робити наголос на особливостях епохи, коли відбуваються події.

Люко Дашвар. «Покров»

Про Україну та про Майдан, про Покров та про скарб, про спогади, біль і звісно, про кохання, але не про приторне кохання, а про справжнє, крізь віки і перешкоди, з присмаком болю. Ця книга не стане черговою на вашій полиці, вона бере за живе і залишається в серці.

 

Марк Леві. «Кожен хоче кохати»

Автор показав – коли нічого не залишається, потрібно шукати кохання. І все у вас буде добре…

 

 

Солодкого читання та радості кохання!

Провідний бібліограф Новомосковської ЦБ Н. Недзієльська

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *