Розруха починається в головах

Що сьогодні найбільше хвилює українців? Ясна річ, ціни. А також проблеми з початком опалювального сезону, які не тільки масово вразили маленькі міста і райцентри, а й добру третину столиці. Ну й, авжеж, – нескінченне казнокрадство влади, її нездатність зупинити розмах бандитизму, хуліганства і грабежів.

А що, наприклад, хвилює українських правоохоронців? Розгром на півмільйона гривень, який вчинили у Святошинському райсуді Києва побратими комбата батальйону ОУН Коханівського? Як би не так. Київська прокуратура зібралася з силами і терміново ліквідувала загрозу посягання на територіальну цілісність України. Від кого виходила ця загроза? В житті не здогадаєтеся. Від закуплених у минулі роки дитячих іграшок. Прокурори виявили в одній із мереж будівельних магазинів Київської області дитячі машинки із зображенням символіки Росії. Вже всіх допитали і машинки, напевно, негайно заарештували. І відразу ж звернулися до громадян із закликом повідомляти про інші подібні «факти, які можуть свідчити про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України».

А про що хвилюється наш Гарант Петро Олексійович? Про душевне здоров’я ввірених йому громадян. Мовляв, як не потурай народу, а його все б’ють ворожі країні сили, принижують звершення й перемоги. Цитую президента: «У державі завжди знайдуться «зрадофіли», яким постійно щось не подобається. Якщо і тризуб над Кремлем з’явиться, вони скажуть, що криво стоїть… І дороги їм криві, і мости короткі, і ремонти заважають»… Так що, якщо у вас раптом щось відремонтують, не нервуйте самі й не робіть нерви владі.

Що стосується медреформи, то поки можна злегка розслабитися. Закон, звичайно, прийняли, але з пророкованими нами правками. З тексту випала згадка про «співфінансування», і платні операції у нас з’являться не раніше 2020 року. А до того часу, як любив казати Ходжа Насреддін, багато чого може змінитися – або віслюк здохне, або падишах. Словом, бережіть здоров’я. І Бога ради, не треба бити один одному пики через те, що з трьох трактористів, які однаково відпрацювали в колгоспі по 40 років, одному пенсію підвищили на тисячу гривень, другому – на сто двадцять, а третьому – показали дулю. Ніхто не винен, це лотерея долі-лиходійки.

Ваш Мартин КАПУСТА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *