Ремонт йде за графіком

Про це народного депутата України Вадима Нестеренка запевнив головний інженер будівельної компанії «Будінвест», яка робить капітальний ремонт опорної загальноосвітньої школи в Магдалинівці, Віталій Сук.

Під час робочої поїздки Магдалинівським районом народний депутат України Вадим Нестеренко провів чергову інспекторську перевірку проведення капітального ремонту Магдалинівської опорної загальноосвітньої школи. Про стан ремонтних робіт нардепу доповідали голова Магдалинівської райдержадміністрації Владислав Зражевській, його перший заступник Юрій Коробов, головний інженер будівельної компанії «Будінвест» Віталій Сук, директор школи Тетяна Полякова.

Нагадаємо, що у вересні будівельники відремонтували половину школи і приступили до ремонту другої. Ще одна хороша новина – закінчується підготовка до відкриття в школі інклюзивної-ресурсного центру.

За твердженням підрядників, основні роботи всередині школи практично завершені. Замінено всі електричні, опалювальні, водопровідні, каналізаційні мережі, вікна, двері, огороджувальні конструкції, дах. Зроблені оздоблювальні роботи в класах і коридорах. У дворі замість розбитого асфальту покладена тротуарна плитка. Побудований пандус, замовлений підйомник для інвалідних колясок, де двері будуть відкриватися натисканням кнопки. Завершуються роботи з утеплення фасаду будівлі та будівництво стадіону з повнорозмірними тренувальним і футбольним полями зі штучним покриттям, а також баскетбольного, волейбольного та майданчика з тренажерами.

Замість двох, що діяли до ремонту, занедбаних туалетів на всю школу обладнано 23(!) сучасних санвузла, включно з двома душовими і чотирма туалетами для учнів з обмеженими можливостями.

У старій, поки що газовій котельні, яка опалює три будівлі, зроблений окремий контур, встановлені теплообмінники та насоси для запобігання засміченню нових опалювальних мереж і, відповідно, підвищення температурного режиму.

Повне завершення ремонтних робіт і відкриття оновленої школи намічено на весну.

Євген ЄВТУШЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *