Реконструкція Миколаївської школи наближається до завершення

Яскравий кольоровий фасад, просторі ігрові, зручні спальні. У Миколаївці Новомосковського району Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює навчально-виховний комплекс. Ремонтні роботи – вже на фініші. Незабаром тут запрацює заклад для дошкільнят. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Завдяки реформі децентралізації Президента України Петра Порошенка перед мешканцями об’єднаних громад відкрились нові можливості для розвитку інфраструктури, – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Першочергове завдання – комфортні умови для навчання дітей. Цьогоріч ремонтуємо понад 30 шкіл області. Вже на фініші роботи у Миколаївській школі».

Школа у селищі Миколаївка Новомосковського району – майже з півстолітньою історією. Нині у її стінах навчається майже 300 дітей. Однак капітальний ремонт у навчальному закладі – вперше за кілька десятиліть. Ціле крило вже облаштували під приміщення для дошкільнят.

«Дитсадок, який знаходиться на території нашого села, переповнений. Тому виникла ідея створити дошкільний заклад на базі нашої школи. Половину приміщення багато років майже не використовували, а в іншій половині розміщувались початкові класи, – розповіла директор Миколаївського навчально-виховного об’єднання Надія Антоненко. – Тепер діти 5-річного віку здобуватимуть тут дошкільну освіту. Зможемо прийняти чотири групи, загалом – 60 малюків». 

Нині реконструкція будівлі – на фініші. Другий поверх готовий майже на 100%. Просторі ігрові кімнати та спальні для трьох дитячих груп вже оздоблені меблями.

У відремонтованих кімнатах є все для дитячого комфорту. Яскраві шафи, маленькі стільці та зручні ліжка. В оновленому приміщенні передбачена навіть окрема кімната для індивідуальних занять із педагогом.

Завершуються будівельні та оздоблювальні роботи на першому поверсі. Підрядники приводять до ладу актову та спортивну залу. Скоро тут з’явиться сучасний медпункт, фізіотерапевтичний кабінет та палата на два місця. Облаштують пральню та їдальню.

За словами директора, незабаром при школі запрацює інклюзивно-ресурний центр для дітей з особливими потребами. Спеціалісти прийматимуть дітлахів з усього Новомосковського району. 

У розпалі масштабної реконструкції – основне приміщення школи. Тут вже повністю перекрили кришу та осучаснили шкільні кабінети. Замінили меблі та оновили техніку. Вчителі та діти радіють таким змінам.

Вчитель початкових класів Інна Кучеренко працює у Миколаївській школі понад 38 років. Каже – давно мріяла побачити тут сучасні технології. Нині очікування справдились.

«Тепер у нашому класі є телевізор, ноутбук, зручна магнітна дошка та нові модульні парти. А ще – зручні тумби для дітей, які творчо працюють. Тут вони тримають свої олівці та фломастери, на перерві можуть дістати і почитати книжки, і помалювати в альбомі. Ми дуже на це чекали, – сказала Інна Кучеренко. – У такому світлому та яскравому інтер’єрі навіть цікавіше працювати. Діти ці зміни зустріли з радістю». 

«Раніше у нашому класі стояли тільки темні коричневі речі. А тепер – різнокольорові шафи та жовті одномісні парти. За старими було не так зручно сидіти. Ще дуже подобається дошка. Я у класі найвища, мені тепер зручніше писати» – зізналась третьокласниця Яна Щербина.

На території Миколаївського НВК планують осучаснити і спортивний майданчик. Там будуть вело- та бігові доріжки, тренажери, гойдалки.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *