• в_парламенте

Рада відмовилася спростити приватизацію земельних ділянок

Верховна Рада відхилила законопроект, що спрощує процедуру оформлення права власності та отримання в користування земельних ділянок. За законопроект №3190 проголосували 170 народних депутатов за необхідного мінімуму в 226 голосів.

Наступні пропозиції спікера Андрія Парубія про повернення документа на доопрацювання в Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин і суб’єкту законодавчої ініціативи також не знайшли підтримки у депутатів.

Представляючи законопроект, заступник голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко відзначив, що даний законопроект зніме штучні обмеження на реалізацію права на приватизацію.

«На думку комітету, затвердження цього законопроекту дозволить оптимізувати процедуру оформлення прав на земельні ділянки під нерухомим майном, посприяє будівництву інфраструктурних об’єктів, забезпечить права фізичних та юридичних осіб отримати землю для містобудівних потреб у власність і користування. Також створить підґрунтя для збільшення доходів місцевих бюджетів», – зазначив він.

Як зазначається, норми документа передбачають надання органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування можливість передавати у власність та користування земельні ділянки державної та комунальної власності за відсутності детального плану або плану зонування у разі, якщо на земельній ділянці знаходиться будівля у власності особи, якій передається ділянка, і при будівництві лінійних об’єктів транспортної та енергетичної інфраструктури.

За матеріалами УНІАН, Денис МАКАРОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *