Після ремонту Будинок культури стане окрасою всього Юр’ївського району

В Юр’ївці вперше за три десятиліття капітально ремонтують районний Будинок культури. В ньому оновлять усе: від даху до глядацької зали. На культурний осередок усього району він перетвориться менше ніж за рік, – повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Одне із завдань Президента України Петра Порошенка – покращення якості життя в кожному населеному пункті. В різних куточках області будуємо дороги, реконструюємо школи, ремонтуємо лікарні, створюємо парки. В центрі Юр’ївки відновлюємо Будинок культури. Він буде новим як зовні, так і зсередини», – зазначив Валентин Резніченко.

Юр’ївський Будинок культури востаннє ремонтували майже 30 років тому. Відтоді будівля лише руйнувалася. «Крапку поставила» стеля, що протікала й ледь не обвалилася.

Ремонтні роботи тривають третій місяць. Підрядники полагодили стелю та оновили фасад, зараз замінюють комунікації, систему опалення та електропроводку. За проектом ще благоустрій території, облаштування вуличної сцени, укладання тротуарної плитки.

«Люди насолоджуватимуться видовищем у зручних кріслах, також у залі буде нове освітлення. Кожен, хто завітає до нашого Будинку культури, отримає масу задоволення», – наголосила його директорка Тетяна Бойко.

З нетерпінням чекають на завершення ремонту 13 творчих гуртків. У них дорослі й малі співають, танцюють, шиють, вишивають, майструють тощо.

«Працюю в районному Будинку культури давно. Музика для мене – все моє життя, – каже художній керівник Олександр Безотосний. – Будівля змінюється на очах, гарнішає, працювати тут буде приємно. Тим паче, обіцяють оновити й апаратуру. Це гарна новина».

Ремонт Юр’ївського Будинку культури планують завершити до кінця 2017-го.

Це вже шостий культурний осередок, який реконструює цьогоріч команда ДніпроОДА, у проекті – ще чотири.

Прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *