• прочитайте

Пізнайте таємниці книжкового світу

Нова книга в бібліотеці – завжди приємна подія для читача. Тож запрошуємо на абонемент центральної міської бібліотеки Новомосковська  для знайомства з новими й цікавими книжками.

Степова Еллада. Альманах письменників Придніпров’я – учасників обласного патріотичного літературного конкурсу. До альманаху увійшли твори різноманітних жанрів: проза, поезія, мемуари, притчі, публіцистика, іронічні рядки й мистецтвознавчі статті. Вони присвячені героїці українського народу від козацької доби до наших днів.

Миронова В. В. Люди Донбасса. Жизнь сначала.

Книга розповідає про переселенців з Донбасу, людей, які спростовують розхожі уявлення про біженців або тимчасово переміщених осіб. Перед нами розповідь про людей позитивних, сильних, які зуміли домогтися не лише самореалізації, а й допомагати іншим.

Алексієвич Світлана. Чорнобильська молитва: Хроніка майбутнього.

Цікавий роман білоруської письменниці, Нобелівської лауреатки 2015 року, говорить голосами «маленьких» людей про катастрофу, що зруйнувала мільйони життів, перевернула світогляд цілого покоління.

Березовець, Т. Анексія: Острів Крим. Хроніка «гібридної війни».

В книзі аналізуються механізми й технології так званої гібридної війни, розв’язаної військами Російської Федерації на території АР Крим. Містить ексклюзивні свідчення, надані спеціально для цієї книги українськими, російськими та міжнародними політиками, військовими, експертами, журналістами.

Сорока, Ю. В. Похід Сагайдачного на Москву.

За роки козацтва багато подій залишили слід в народній пам’яті. В цій книзі описано похід гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного і дванадцятитисячного корпусу українського козацтва, що здійснювався разом з армією польського королевича Владислава Вази до Московського царства в 1618 році.

Провідний бібліограф Новомосковської МЦБС  Ніна НЕДЗІЄЛЬСЬКА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *