Про їжу: цього ви не знали

Виявляється, в більшості країн світу генно-модифіковані рослини вирощуються без будь-яких обмежень. До речі, поки так і немає переконливих доказів шкоди цих культур у порівнянні з немодифікованими. А найпоширеніші ГМО – це соя, кукурудза, бавовник, рапс і цукровий буряк.

Харчовий барвник кармін, відомий як E120, використовується для надання продуктам червоного кольору. Але мало хто знає, що його отримують із кармінової кислоти. А її виробляють самки кошенільних червців.

Справжній васабі можна знайти тільки в Японії. Там його вирощують в особливих умовах: у проточній воді та при температурі 10-17°C. Коріння васабі готове до вживання в їжу у віці 3-4 років і коштує більше 200 євро за 1 кг. Тому за межами Японії використовують імітацію васабі. Як правило, вона виготовляється на основі хрону, спецій і харчових барвників.

Незважаючи на те, що помідори – овоч зовсім не дорогий, багато виробників кетчупів замінюють їх більш дешевими інгредієнтами, в числі яких яблучне пюре, загусники, барвники та інші добавки. Розпізнати підробку можна за кольором: він повинен бути червоним або темно-червоним. А також за консистенцією: справжній кетчуп не повинен бути надто рідким.

До складу жувальних цукерок входить карнаубський віск, який отримують з листя пальмового дерева. Щоб ви розуміли, точно такий же віск використовується для полірування автомобілів, меблів, а також у косметичній промисловості.

Дірочки на печиві-крекері роблять аж ніяк не в декоративних цілях, а для того, щоб випустити з тіста зайве повітря. Інакше печиво не буде тонким і хрустким. До речі, найперші крекери робили в США та проколювали дірки вручну – рівно 13 штук: по числу штатів, які входили в той час до складу США.

Через глобальне потепління та інші фактори деякі види продуктів можуть зникнути взагалі. Наприклад, сорти яблук, яким необхідні холодні зими. Авокадо: його вирощування нерентабельне, тому що, щоб зібрати 1 кг цих плодів, потрібно витратити більше тонни води.

Під загрозою зникнення мед і шоколад: мед, тому що через зміну клімату активізуються паразити, які шкодять бджолам. А шоколад, бо, за заявами вчених, якість какао-бобів через кілька десятиліть значно погіршиться, а врожай скоротиться вдвічі. Зникнути можуть навіть банани: останнім часом їх вражає епідемія грибкового захворювання.

Ганна ЛИСЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *