Про сміття всерйоз і надовго

Підбито підсумки конкурсу з ефективного поводження з відходами серед громад області. Відразу шість ОТГ регіону – серед переможців.

«Конкурс «Життя без сміття» реалізувався за підтримки Програми ULEAD з Європою. Його проводили серед громад Дніпропетровської, Волинської та Житомирської областей. Загалом ОТГ подали 29 заявок», – розповіла директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна.

Девладівська і Томаківська ОТГ отримають кошти на популяризацію сортування сміття і роздільні контейнери. Святовасилывська громада придбає обладнання для пресування пластикових пляшок.

У Раєвської ОТГ розроблять схему санітарної очистки. Це потрібно, щоб 47 населених пунктів громади ефективно і злагоджено працювали з відходами.

Криничанська громада проведе просвітницьку роботу з дітьми: екологічної етики їх навчатимуть через ігри та комікси. Група дорослих впродовж трьох місяців буде сортувати сміття, щоб визначити, скільки відходів виробляє населення. А в «дні без поліетилену» пакети будуть міняти на екосумки.

В Саксаганськый громаді власноруч виготовлять баки для сортування скла та пластику, обладнають шість компостних ям біля навчальних закладів для листя і бур’янів. У вересні в ОТГ проведуть екофестиваль.

Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *