Профспілка – гарант комфортних умов праці

IMG_5278

Заступник голови профспілкового комітету ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод» Володимир Гусєв на трубному більше 40 років і вважає, що профспілка була й залишається захисником прав трудящих.

Профспілкова організація заводу становить 98% від загального числа працюючих і налічує понад три тисячі осіб.

До спілки входять трудящі 17 цехів трубного виробництва, підприємства «Новомосковський посуд», медико-санітарної частини, педколектив СПТУ-48 і ветеранська організація.

– Головний документ, який регламентує роботу заводської профспілкової організації з керівництвом підприємства це – колективний договір, обов’язковий для виконання керівництвом заводу і заводською профспілковою організацією. По суті, це наш соціальний діалог, – стверджує Володимир Гусєв.

– Він зачіпає соціальні пільги, питання охорони праці, режиму роботи підприємства та додаткові пільги, не передбачені КЗпП.

До речі, наш колдоговір (в т. ч. й за фактом його виконання) визнали найкращим не тільки в гірничо-металургійній галузі, а й серед усіх промислових підприємств України.

Спільний з адміністрацією контроль за виконанням колективного договору проводиться двічі на рік на розширеному засіданні завкому профспілки та правління підприємства.

І з гордістю констатую, що немає такого пункту договору, який би обома сторонами не виконувався.

Згідно з колективним договором, наприклад, жінкам, котрі пішли в декретну відпустку після народження дитини, крім виплат, передбачених державою, наше підприємство доплачує ще 3500 грн.

При виході працівника на пенсію, в залежності від стажу роботи, завод виплачує від одного до трьох щомісячних окладів. У разі смерті на витрати, пов’язані з похованням, завод виплачує 1500 грн.

Підприємство надає додаткові оплачувані дні відпочинку: батькам при народженні дитини та батькам, чия дитина йде в 1-й клас; молодятам під час укладання шлюбу; в разі смерті близького родича. Завод годує своїх працівників у їдальні з 50% знижкою та забезпечує автобусний проїзд на роботу і з роботи на громадському транспорті за символічну суму 1грн 50 коп.

А про створення казкових побутових умов на заводі ваша газета вже писала. Крім того, підприємство щомісяця перераховує профспілковому комітету не менше 0,5% від фонду заробітної плати на оздоровчу, культурно-масову та спортивну роботу.

Профспілкові ж внески (1% від зарплати працівника) йдуть на внутрішньопрофспілкову діяльність, надання матеріальної допомоги членам профспілки, на що профком щомісяця виділяє більше 10 тисяч грн.

imgpreview

Після того, як багато років тому Фонд соціального страхування перестав фінансувати оздоровлення трудящих, ця турбота лягла на плечі профспілки.

Ми уклали договори з найпопулярнішими серед заводчан курортами «Трускавець» та «Нафтуся-Прикарпаття» і не відмовили в придбанні путівки пільгової путівки (за 10-15% повної вартості) жодному охочому.

Не забуваємо і про літній відпочинок дітей в оздоровчих таборах.

hqdefault

У двох таборах у Царичанському районі на березі Орелі за дві зміни ми оздоровили 95 дітей, збираємо заявки на третю зміну. Повна вартість 18-денної путівки 3510 грн, наші ж батьки платять лише 407 грн. 26 путівок для багатодітних сімей ми виділили безкоштовно.

Традиційно проводимо спартакіаду з дев’яти видів спорту, учасниками якої щорічно стають понад 500 заводчан.

Також традиційним вже став фестиваль аматорського мистецтва, в якому беруть участь близько 300 трубників.

Наші самодіяльні таланти зайняли перше місце на подібному фестивалі гірничо-металургійного комплексу області. Кращих наших спортсменів і артистів ми преміюємо поїздками по «Програмі вихідного дня» в екзотичні місця України.

Так, у цьому році в Закарпатті побувало вже 40 осіб.

Все це завдяки конструктивному соціальному діалогу між профкомом і правлінням ПАТ «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», – підбиває підсумок Володимир Гусєв.

Бесідував Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *