Прозоро на всі 100: неймовірні закупівлі Піщанської ОТГ

«Бізнес зі швидкістю думки» — так називається відома книга ще нещодавно найбагатшої людини у світі Білла Гейтса. Однак керівництво новоствореної Піщанської ОТГ, схоже, вирішило осоромити творця корпорації Microsoft. Їх блискучі фінансові операції сьогодні прагнуть обігнати не тільки думку, а й сам час. Далі слово провідному новомосковському блогеру Ксенії Білоус-Дзегарницькій:

«Нещодавно на сайті ProZorro мою увагу привернули закупівлі, які були проведені в Піщанській ОТГ. Це поточні ремонти дорожнього покриття провулку між вулицями Біліченко та Лиманської в селі Новоселівка та вулиці Центральної, що в селі Соколове.

Оголошення щодо проведення поточного ремонту дорожнього покриття провулку між вулицями Біліченко та Лиманської на сайті було опубліковано 26 вересня 2018 року. Вартість робіт склала 58 669,20 грн. Того ж дня о 16:54 вже було оприлюднено протокол розкриття, а переможцем став єдиний учасник — Філія «Новомосковська ДЕД». За 7 хвилин після цього було опубліковано вже укладений договір від «учора» (він датується 25.09.2018 року). Цікаво, правда? Наплутали, а ймовірніше «намутили» наші посадовці і з термінами виконання робіт. На сайті зазначено, виконання робіт чи надання послуг відбувається з 25 вересня 2018 року (тепер зрозуміло чому за день до оголошення тендеру) і до 31 грудня 2018 року. Та в договорі чомусь прописані зовсім інші дати — кінцевий термін закінчення робіт 30 вересня 2018 року. Поглянувши на календар видно, що 30 і 29 вересня є вихідними (припустимо, фірма може працювати у вихідні дні), 26 вересня в другій половині дня проведено сам тендер та опубліковано «укладений договір», на виконання робіт залишається 27 та 28 вересня. І тут відбувається магія… Уже 28 вересня відбулася виплата всієї суми за виконані роботи на підставі акту виконаних робіт № 1 від 27.09.2018 року».

Браво, панове!

Сергій ВЕРЬОВКІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *