Продовольча безпека гарантована

Цього року Дніпропетровщина матиме гарний врожай. За прогнозами експертів, господарства області мають зібрати понад 2,4 млн т лише ранніх зернових. У 2017-му році ми посіяли на 120 тис. га більше озимих, ніж у 2016 році. Тож це дає нам можливість отримати не менший врожай, ніж торік.

Зібраний урожай повністю забезпечить продовольчу безпеку області. Жнива йдуть лише тиждень, тож тимчасове погіршення погоди не матиме негативного впливу на врожай.

Найбільшу середню врожайність з початку жнив мають Покровський – 40 ц/га, Царичанський – 38,6 ц/га, Петропавлівський – 33,9 ц/га та Новомосковський – 30,3 ц/га – райони.

«В Аграрному фонді Днiпропетровщини є продовольче зерно… На сьогодні його там 23 тис. тонн. Цього повністю достатньо, щоб закрити потреби області до завершення жнив. 99% зерна фонду переробляється на борошно для 15 провідних хлібозаводів регіону», – повідомив начальник управління АПР Дніпропетровської ОДА, Вадим Удовицький.

В останні роки стереотип щодо оцінки Днiпропетровщини виключно як промислового регіону змінюється. Про Дніпропетровщину вже кажуть, як про промислово-аграрний регіон України.

Прес-служба ОДА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *