Продовження теми: Новомосковщина буде з водою!

Голова обласної державної адміністрації Валентин Резніченко у відповідь на депутатський запит народного депутата Вадима Нестеренка повідомив, що питання капітального ремонту магістральної труби Новомосковського райводоканалу буде внесене до програми інвестиційного розвитку області на 2019 рік.

Проблеми з водопостачанням низки населених пунктів Новомосковського району формувалися дуже давно, відтоді водогін, який раніше належав Губинихівському цукровому заводу, виявився безхазяйним і був вольовим рішенням переданий на баланс поспішно створеного райводоканалу. Про це наша газета докладно розповідала в матеріалі «ТРК» № 175 від 9 серпня.

Щоби зрушити розв’язання проблеми з мертвої точки, необхідно знайти можливість для проведення капітального ремонту (читай — заміни) труб ділянок водогону Губиниха-Гвардійське та Видвиженець-Перещепине. Для цього потрібно підготувати дорогу проектно-кошторисну документацію, провести її державну експертизу, потім шукати фінансування, оскільки ні в сільрад, ні в району таких величезних коштів немає й бути не може.

У вирішенні цих складних питань не допоможуть ні мітинги, ні всілякі акції, ні інші струси повітря. Допоможе тільки спокійна й системна робота з органами влади різних рівнів, адже в умовах кризової економіки кожна копійка бюджетних грошей розподіляється дуже виважено. Потрібно лобіювати інтереси Новомосковського району на різних поверхах влади.

Народний депутат від 38 округу Вадим Григорович Нестеренко взяв цю роботу на себе. Він провів чимало зустрічей і переговорів, вивчив технічну та фінансову частини питання, звернувся з офіційними депутатськими запитами до багатьох органів влади.

Сьогодні отримано першу й найважливішу відповідь на депутатський запит Вадима Нестеренка з Дніпропетровської облдержадміністрації. Глава ДніпроОГА Валентин Резніченко погодився з доводами народного депутата й доручив департаменту ЖКГ ОДА Коломойцю взяти під контроль підготовку проектно-кошторисної документації з реконструкції Новомосковського рай водоканалу, а далі — готувати документи на внесення робіт із реконструкції в бюджет розвитку області на 2019 рік.

Отже, ми ще раз переконалися в тому, що системна робота нашого народного депутата Вадима Нестеренка з залучення коштів бюджетів різного рівня для розвитку інфраструктури населених пунктів 38-го округу дає свої позитивні результати.

Віталій ШИЛОВ

 

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *