Прийміть щирі вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

1 вересня – це знаменна подія, яка відкриває двері шкіл, коледжів та ВНЗ. Особливо хвилюючим цей день буде для 2310 вчорашніх малюків 38 округу, перед якими з першим шкільним дзвоником відкриється новий світ, повний дивовижних можливостей і безперервного вдосконалення своїх знань.

Сьогодні ми говоримо про модернізацію системи освіти, впровадження сучасних форм та інноваційних методів навчання, про необхідність отримання якісних та актуальних знань. Успішна реалізація таких програм багато в чому є результатом плідної діяльності керівництва та педагогічного складу навчальних закладів – людей активних, відданих своїй професії, які дають школярам і студентам знання, досвід, що в майбутньому стануть для них фундаментом патріотизму, національної взаємоповаги й загальнолюдських цінностей.

Дорогі школярі, студенти! У ваших руках майбутнє нашої країни. Від ваших сьогоднішніх успіхів у навчанні залежить, чи стане Дніпропетровська область регіоном процвітаючої, щасливої України. Кожна ваша маленька перемога – хороша оцінка, успішно складений залік, із повною віддачею зроблена самостійна робота – наближає нас до цієї мети.

Бажаю вам успіхів, високих досягнень і блискучих перемог! Нехай новий навчальний рік принесе безліч цікавих зустрічей, відкриттів, знань і досягнення намічених цілей!

Зі святом вас, друзі!

Океан знань невичерпний, і, так чи інакше, ми вчимося все життя. Нехай ніколи в нас не згасне інтерес до нового, і нехай всі набуті знання йдуть лише на користь!

З повагою, народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *