Привітаємо гостей з Америки!

Юнацький відділ Новомосковської центральної бібліотеки зміцнює зв’язки з іноземними волонтерами та пропонує всім охочим долучитися до клубу англійської мови. 8 вересня до нас завітали гості — носії англійської мови аж із самого штату Юта.

За допомогою бібліотекарів молоді хлопці Тайлер та Хаббард познайомилися з читачами бібліотеки та всіма, хто хотів здобути навички розмовної англійської мови, а також провели перше заняття у формі гри «Побудуй свій власний бізнес». Окрім цього наші нові друзі розповіли про життя за кордоном та поділилися враженнями про наше рідне місто Новомосковськ. Наостанок працівники бібліотеки провели для гостей невеличку екскурсію бібліотекою та похвалилися навчальною та художньою літературою на англійській мові.

Якщо Ви бажаєте вчити англійську мову швидко та весело, волієте легко оволодіти розмовною англійською, завітайте до нашої бібліотеки за адресою вул. Гетьманська 41-А та станьте членом нашого клубу.

Юнацький відділ Новомосковської МЦБС

До речі

12 вересня на засіданні юридичної агенції «Феміда» бібліотекарями юнацького відділу Новомосковської міської бібліотеки був проведений захід із підвищення правової грамотності молоді. Гостем заходу була старший інспектор ювенальної превенції старший лейтенант поліції Тетяна Шеєрман, яка провела лекцію серед учнів 9 класу ЗЗСО № 18 на тему «Зі злом миритися не можна». Лекція розкривала проблеми адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Під час лекції відбувся двосторонній діалог із юними читачами бібліотеки для формування правової компетенції молоді. Після закінчення заходу наші читачі ознайомилися з юридичною літературою юнацької бібліотеки.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *