Привітання народного депутата Вадима Нестеренка з Днем міста

Дорогі земляки — новомосковці!

Від щирого серця вітаю Вас із нашим спільним святом — Днем міста!

Я вірю в наше місто, вірю в його майбутнє і знаю, ми будемо робити все можливе, щоби не тільки кожен із нас, але й наші діти та онуки пишалися містом і любили його.

Ми всі разом постійно робимо помітні кроки до того, щоби наше місто поступово ставало кращим, щоби зустрічати кожен день народження міста трудовими подарунками — новими об’єктами, масштабними реконструкціями та ремонтами.

Це дуже важливо і правильно, адже саме від розвитку наших маленьких міст, у яких живе майже половина громадян України, безпосередньо залежать темпи та якість розвитку країни. У Новомосковську живуть прості працьовиті люди, патріоти та творці. Кожен із Вас заслуговує на те, щоби вулиці й будинки нашого міста були красивими, затишними та безпечними, щоби діти могли отримати тут повноцінну освіту, а літні люди — якісне медичне обслуговування.

Попередні покоління городян вклали свою працю в те, щоби місто виросло, забудувалося, отримало інфраструктуру, а ми сьогодні зобов’язані підхопити естафету творення.

Любити місто потрібно не словами, а справами, вкладаючи в розвиток Новомосковська любов і душу.

Зі святом вас! З днем народження нашого спільного міста! Щастя вам, любові та добробуту, а всім разом нам — миру, добра і процвітання!

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *