Привітання нардепа Нестеренка з Міжнардним днем людей похилого віку

Хочу звернутися з добрим словом до ветеранів і пенсіонерів, до дітей війни, до наших довгожителів, до всіх людей похилого віку.

У 1990 році ООН оголосила 1 жовтня Міжнародним днем людей похилого віку. Символічно, що це свято припадає на середину осені, коли природа вже щедро поділилася з людьми сонцем і теплом, віддячила людській працю врожаєм і готується до зими. Так само й  у людському житті — спочатку йде молода пора сіяти, а потім — час збирати урожай.

Літня людина це, насамперед, мудра людина. У кожного з вас за плечима величезний життєвий досвід. І нехай ми іноді нарікаємо на те, що молоді нас не розуміють, тим не менш, у кожному новому поколінні є частка вашої сили, вашої мудрості, вашого гідного поваги життя. Низький уклін вам, за ті добрі справи, які ви вершили довгі роки свого життя, захищаючи і творячи країну, піднімаючи дітей, онуків і правнуків.

Звісно, сьогодні не найлегші часи для літніх людей, які втратили силу і здоров’я. Країна переживає не найкращі дні, зіткнувшись з агресією та економічною кризою, проте, держава знайшла можливість і зробила перші кроки на шляху відновлення соціальної справедливості, піднімаючи пенсії. Я сподіваюся, що ці кроки назустріч вам будуть продовжені.

І давайте не забувати, що Україна та український народ сильні своїми сімейними цінностями, коли кожне нове покоління в знак подяки за життя бере на себе турботу над старшим поколінням.

Здоров’я вам, дорогі мої літні люди, сімейного тепла, доброти й поваги від підростаючого покоління. Нехай осінь вашого життя буде наповнена спокійним мудрим щастям.

З повагою,
Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *