• привітання

Привітання губернатора

Шановні земляки!

Вітаю вас із 85-ю річницею Дніпропетровщини! 27 лютого 1932 року увійшло в історію як день об’єднання жителів нашого регіону.

Це свято тих, хто тут народився і виріс, хто сюди переїхав. Дніпропетровщина – область з особливим колоритом, неповторною атмосферою та оригінальними традиціями.

У Дніпропетровщини світова слава сильних духом людей. Людей, які зупинили війну та стали форпостом для всієї України. Наша область – центр стабільності та миру.

Наш регіон розвивається. Ми ремонтуємо дороги, прокладаємо водоводи, модернізуємо котельні, будуємо дитячі сади, реконструюємо школи, підтримуємо підприємців. На нашій землі почуваються комфортно іноземні інвестори.

За успіхами – професіоналізм, працьовитість і цілеспрямованість сотень тисяч осіб. Металурги, гірники, будівельники, інженери, хлібороби, вчені, лікарі, вчителі, юристи, спортсмени пишуть яскраві сторінки історії Дніпропетровщини.

Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя, натхнення, родинного затишку. Нехай у ваших домівках панують мир і благополуччя. Нових перемог і творчих злетів!

Слава Дніпропетровщині! Слава Україні!

Облдержадміністрація

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *