Привабливість території — це праця кожного жителя

Весна — час наводити лад. Успіху домагаються ті старостинські округи, де люди беруть активну участь у житті громади, організовують суботники.

Для наведення порядку на придорожніх смугах на території Жемчужненського старостинського округу були проведені заходи зі збирання сміття на прилеглій території доріг Павлоград-Лозова-Мерефа, заходи з благоустрою вулиць, скверів, кладовищ, меморіального комплексу та територій, прилеглих до домоволодінь. Також були оголошені конкурси на кращі садиби, установи, вулиці сіл, що дало змогу селам ставати ще красивішими. Так, працівники Жемчужненського старостинського округу, бібліотекар, завідувач сільським клубом озеленили сквер у центрі с. Жемчужне, висадивши 45шт. різних дерев, а також на 30 шт. на меморіалі.

Я вдячна всім жителям сіл на території старостинського округу, які відповідально ставляться до благоустрою. Хочеться сказати про найбільш ініціативних жителів: Литвиненко А.О., Тернова К.В., Денисенко Т.В., Дудник В.М., Бойко О.І., Косарев О.О., Стець О.І., Горбатко С.С., Бубир В.О., Пирожок Н.М., Шаповал М.П.

Сім’я Олександри та Наталії Пирожок вийшла з ініціативою в центрі села на меморіальному комплексі висадити троянди, бордюрні півники та петунії. Кошти здавали за бажанням. Самі поїхали й закупили квіти, а школа та населення підготували клумбу для висадки. Воронкін Роман технікою підготував клумбу.

А щоби вулиця Молодіжна стала кращою, проявила свою ініціативу Гришина Олена Миколаївна, яка упорядкувала прилеглі території будівлі колишньої пошти та відділення зв’язку. Вона сама з маленькою донькою згребла сміття, почистила та побілила бордюри.

Дякую ініціаторам, працівникам школи, дівчатам з ОТГ, округу за старання та участь у покращенні своїх сіл.

В.о. старости Галина БУБИР

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *