Порадіємо?

Давайте поговоримо сьогодні про хороші новини. Бо, скільки можна пережовувати проблеми й незрозумілі питання?! Звісно, ці проблеми, якщо ми від них відвернемося або замружимо очі, нікуди не дінуться, але має в житті бути і свято. Сама природа нам підказує, що не потрібно жити весь час у смутку, має бути як у зебри: біла смужка, чорна смужка, а потім знову біла.

На цьому тижні нас щиро порадував глава держави. У нього хороші новини для України: «солі в нас вистачить на 2,5 тисячі років воєнного стану». Тому бігти в магазин і затарюватися ящиками солі або круп — не треба. Усім усього вистачить. Крім того, з 1-го грудня в країні злегка зросла мінімальна пенсія, а в новому році виросте й мінімальна зарплата.

У понеділок усіх любителів новорічних поїздок у гості порадувала Укрзалізниця, що нарешті розблокувала онлайн-систему продажу залізничних квитків і почала призначати цілу купу додаткових поїздів на період новорічних і різдвяних свят.

У цьому грудні нас подарували також додаткові вихідні. І нехай православні віруючі не святкують Різдво за католицьким обрядом, але в нас три вихідних дні підряд — 23, 24 і 25 грудня. Щоправда, субота 22-го грудня буде робоча, але це ми якось переживемо.

Й ось ще що: перед тим, як почати святкувати, не забудьте, що з 1-го грудня НАК «Нафтогаз» отримав законне право відключати від поставок газу теплопостачальні підприємства-боржники. Це я до того нагадую, що не забудьте заплатити за опалення, інакше постраждаєте і ви, і ваші сусіди. Новину цю назвати хорошою можна з великими труднощами, але не втрачайте її з поля зору: попереджений — озброєний.

Так само не знаю точно, як оцінити ще одну новину від президента, яку він озвучив учора на Форумі місцевого самоврядування в Києві. Каже, що на 15 грудня в Софіївському соборі призначений об’єднавчий собор, на якому можуть створити помісну православну церкву. Я в церковних справах розбираюся не дуже, отже подумайте про це самі.

Ваш Мартин КАПУСТА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *