Поліція прийняла гостей

Впродовж трьох літніх місяців по всій державі та на Юр’ївщині зокрема триватимуть комплексні профілактичні заходи під умовною назвою «Літо-2017». З початком роботи літніх таборів при школах працівники поліції Юр’ївського ВП відкрили двері свого відділення для дітей, щоб ті побачили роботу правоохоронців зсередини.

Учні пришкільного табору Юр’ївської місцевої загальноосвітньої школи завітали в гості до Юр’ївського відділення поліції де їм розповіли про принцип роботи чергової частини. Діти дізналися, куди надходять повідомлення про події, скільки їх упродовж дня отримують співробітники поліції і як вони на них реагують, дізналися, як працюють співробітники слідчого відділення, сектору превенції та сектору карного розшуку Юр’ївського ВП.

Спілкуючись із дітьми, начальник сектору реагування патрульної поліції №4 майор поліції Наталія Біловол продемонструвала їм учбову вогнепальну зброю, а також спецзасоби та засоби індивідуального захисту, які поліцейські використовують у своїй діяльності. Дітлахи мали можливість не лише побачити поліцейське спорядження, а й приміряти його на себе.

Під час екскурсії інспектор із ювенальної превенції Юр’ївського ВП лейтенант поліції Володимир Данилюк провів із дітьми роз’яснювальну бесіду щодо безпечного відпочинку влітку, проблем підліткової злочинності, наголосивши на відповідальності, яку можуть нести неповнолітні, та наслідках вчинення правопорушень.

На завершення зустрічі юні гості ставили запитання співробітникам Юр’ївського ВП та отримували вичерпні відповіді.

Малята подякували за цікаву подорож відділенням та поділилися своїми враженнями. Цілком можливо, що серед них з’являться й ті, хто в майбутньому оберуть собі нелегку, але почесну професію працівника поліції.

Юр’ївське ВП Павлоградського ВП

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *