Подивися на кандидатів з точки зору «свій – чужий»

Людська довіра виростає не на порожньому місці. Її потрібно заслужити і довгий час підтверджувати справами. Ми вже багато разів переконалися, все, що Вадим Григорович пообіцяв, він обов’язково зробить. У нього слово з ділом не розходиться.

Сьогодні Вадим Григорович Нестеренко єдиний з усіх кандидатів, хто не просто приїжджає в село поговорити і наобіцяти з три короби, він фіксує всі свої зобов’язання перед виборцями на папері, підписує з людьми соціальний договір.

Враховуючи те, що низка місцевих кандидатів вже знялася з виборів, наприклад, Бородін і Арутюнов, усіх інших можна узагальнити одним влучним словом – вони чужинці для нашого міста та району. Вони можуть обіцяти все, що завгодно, і що завгодно не виконати. Вийде як із відомим анекдотом про останні президентські вибори. Ніби у своїх роликах і передвиборчих виступах Володимир Зеленський часто згадував про тарифи, а після виборів з нової президентської адміністрації, яка називається тепер офісом, офіційно заявили, що знизити тарифи новий Президент не обіцяв. Але це не докір на адресу Володимира Зеленського, він є Президентом усієї країни, і головні на порядку денному питання війни та миру. Проте це прикре непорозуміння – зайве нагадування всім нам про те, що будь-який кандидат згодом може відмовитися від своїх обіцянок. А що йому втрачати? Більше виборів за мажоритарною системою не буде і сторонні кандидати-«чужинці» звітувати перед нами не зобов’язані.

А ось Вадим Григорович Нестеренко – це зовсім інша справа. Він – свій, він тут живе і працює, у нього тут агропідприємства. Йому в будь-якому разі доведеться кожен день дивитися нам в очі і відповідати на наші запитання. Тому Вадим Григорович так педантично ставиться до всіх своїх вчинків і обіцянок. Тому він єдиний з кандидатів фіксує свої обіцянки документально.

В цьому і є принципова різниця між своїми та чужими. Про чужинців ми майже нічого не знаємо, чужинці від нас не залежать. А про своїх ми знаємо все – і хороше, і не дуже, можемо за щось подякувати, а на інше, навпаки, образитися. Але спитати ми можемо тільки зі свого, і щось нам зобов’язаний – тільки свій, він залежить від нас, а ми залежимо від нього.

Крім проблем кожного села, про які йде мова в договорі соціальної відповідальності між Вадимом Нестеренком та сільськими громадами, на нашому 38-му окрузі є чотири глобальні проблеми, які так чи інакше зачіпають інтереси жителів кожної громади. Це питання сталого водопостачання сіл і міст, проблема переходу на альтернативне опалення для Новомосковська, де ростуть тарифи і загальний борг за газ. Також масштабна проблема відновлення розбитих за довгі роки доріг. І найголовніше – створення робочих місць, які забезпечать зарплати і гідне життя кожному, а це – нові переробні агропідприємства, сімейні та кооперативні ферми. Крім того, нові робочі місця – це нові надходження до бюджетів громад, отже – можливість фінансування модернізації інфраструктури.

Для нас особливо важливо те, що Вадим Нестеренко не просто знає і розуміє ці проблеми, він вже взявся за їхнє розв’язання. І нам важливо, щоб він довів цю справу до кінця. І як він пояснює на зустрічах з виборцями, п’ять наступних років нової депутатської каденції – це той термін, який дозволить Вадиму Григоровичу подолати ці глобальні проблеми округу.

Зі свого боку ми чітко усвідомлюємо, що якщо не оберемо Нестеренка народним депутатом, то вирішення цих стратегічних питань зависне в повітрі. Ними не буде кому займатися. І що найголовніше – у всіх інших кандидатів немає бажання займатися справами округу. Вони або граються в політику і розглядають наш округ як трамплін у київську політичну тусовку, або вирішують свої шкурні питання. А до нас після виборів більше взагалі не з’являться.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *