<Руб>Подарунок місту (травень 2017-го р.): Такий стадіон – у кожен мікрорайон!

На цю подію з нетерпінням чекали в Новомосковську. На території середньої освітньої школи № 2 народний депутат України Вадим Нестеренко, секретар міської ради, в.о. міського голови Сергій Горошко і запрошений почесний гість капітан збірної України та футбольної команди «Дніпро» Руслан Ротань урочисто відкрили сучасний футбольний стадіон зі штучним покриттям.

Суто спортивний тон урочистому заходу задала по-фанатськи бурхлива реакція присутніх школярів, їхніх батьків, місцевих спортсменів, депутатів міськради та запрошених гостей на появу на шкільному дворі легенди українського футболу Русика, тобто Руслана Ротаня. Цей візит, до речі, був сюрпризом, обіцяним нардепом під час його нещодавньої інспекційної перевірки ходу робіт на стадіоні.

У вітальному слові народний депутат України Вадим Нестеренко підкреслив, що відкриття такого сучасного та всепогодного спортмайданчику – подія для будь-якого, навіть великого, міста та висловив надію, що завдяки їхній спільній зацікавленості подібні спортмайданчики з’являться в кожному мікрорайоні Новомосковська. А заняття спортом і змагання стануть найважливішою складовою дозвілля містян, особливо дітей. І від благодійного фонду «Твій рідний край» подарував учням школи футбольні та баскетбольні м’ячі.

До привітань приєднався і Русик, констатувавши, що полів з таким м’яким штучним покриттям навіть у Дніпрі раз, два та й годі! Грати на такому полі – саме задоволення. Мовляв, якби не поспішав до Харкова на фінал кубка України, неодмінно побуцав би м’яча з пацанами.

На завершення свята футбольні команди місцевої ДЮСШ провели перший футбольний матч на новому полі. Почесне право нанести перший удар по м’ячу надали народному депутату України Вадиму Нестеренку та прославленому капітану ФК «Дніпро» Руслану Ротаню.

Євген ЄВТУШЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *