• книжкова полиця

Подарунки бібліофілам

Новомосковська центральна районна бібліотека (м. Перещепине) запрошує всіх любителів читання та шанувальників книги ознайомитися з новими надходженнями до бібліотеки.

Леонід Кононович. Тема для медитації. Це роман про події після здобуття Україною Незалежності та про голодомор 1933-го, про злочини комуністичного режиму, заворушення 1960-х та отруйне болото 1970-80-х. Це історія хвороби та одужання «пересічного українця», змушеного воювати на Балканах.

Юрій Щербак. Хроніка міста Ярополя. Взявши до рук цю книгу, ви зможете ознайомитися з ранніми творами одного з найцікавіших прозаїків-шістдесятників Юрія Щербака. До збірки увійшли три твори: «Як на війні» (повість із життя медиків), «Причини і наслідки» (документальний роман про боротьбу зі сказом) та гротескно-фантастична повість «Хроніка міста Ярополя». Утверджуючи закон збереження добра, автор у цих творах випробовує своїх героїв щоденним життям, яке часто ставить людину в такі ситуації, де вона змушена заглибитися в себе, у свою душу та озирнутися навколо себе, на людей, на світ.

Світлана Алексієвич. Чорнобильська молитва: Хроніка майбутнього. Художньо-документальний роман говорить голосами «маленьких людей» про катастрофу, що зруйнувала мільйони життів, перевернула світогляд цілого покоління. Цей роман створений на основі розлогих інтерв’ю з очевидцями та потерпілими від Чорнобильської трагедії.

Іван Яцканин. Мед і сіль. До нової книги автора увійшли твори, написані за останнє десятиліття. Тематика новел та оповідань – розмаїта. Письменник вдало поєднує у своїй прозі спостереження із побутування українців Словаччини. Усіх героїв об’єднує любов до рідної землі, хвилювання за її долю.

Стівен Крейн. Червоний знак звитяги. Головний герой твору – молодий хлопчина, сповнений романтичних уявлень про героїзм і відвагу, йде добровольцем на фронт, і тут йому доводиться по-справжньому подивитися війні у вічі, заново пізнати себе, щоб подолати страх смерті.

Богдан Коломійчук. В’язниця душ. До видання увійшли три повісті: «Німфи болю», «В’язниця душ» та «Ніхто із Данціга». Події відбуваються у Львові в 1902 – 1903 рр. В основі сюжету кожної повісті – блискуче розслідування заплутаної справи, яке проводить Львівський комісар Адам Вістович. Карколомні пригоди героїв гармонійно доповнює оригінальна містика, гумор та правдиві історичні факти.

Провідний бібліограф Новомосковської центральної районної бібліотеки Антоніна БАКА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *