Повiтряний вiдпочинок у «Сонечку»

Дитинство – найчудовіша пора життя. Одні з найкращих моментів дитинства, безумовно, пов’язані з літом. Саме в перший день літа – 1 червня, у Василівському НВК відкрився дитячий табір відпочинку.

Для 59 учнів нашої школи стартувала прекрасна пора – це той час, коли кожен з наших вихованців має можливість зайнятися улюбленими справами, відкрити для себе нові й ще не бачені раніше горизонти, зрештою просто присвятити весь вільний час читанню, спорту, спілкуванню з друзями тощо. А традиційною особливістю Дня захисту дітей у нашій школі є те, що ми його святкуємо прекрасним дійством – запуском у небесну синь повітряних зміїв на бекеті за селом Василівка.

На урочистій лінійці з нагоди відкриття пришкільного дитячого табору відпочинку привітали наших шкільних легкоатлетів, які стали переможцями в обласних змаганнях. Оскількі це справжнє свято, то, звісно ж, без подарунків та сюрпризів не обійшлося: наші вихованці отримали спортивний інвентар і солодощі від благодійного фонду «Твій рідний край», засновником якого є народний депутат України Вадим Нестеренко.

Найбажанішими серед подарунків стали повітряні змії, яких діти одразу ж використовували за призначенням. Під керівництвом викладачів школярі здійснили піший перехід на місцевий курган часів Козацької Січі, який козаки використовували в якості сторожового бекету. Там діти із задоволенням позмагалися у вправності запуску та управління повітряними зміями – як подарованими, так і зробленими власноруч. Благо, того дня дув хороший вітер, що дозволив провести змагання за кількома номінаціями: найвищий політ, фігури вищого пілотажу, красиве приземлення тощо. Переможці також отримали солодкі подарунки від благодійного фонду «Твій рідний край». Словом, свято вдалося!

Директор Василівського НВК Ірина ШАПОВАЛ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *