Побережіться! Кір вже на порозі

Як стало відомо, вірус кору дістався і до Меліоративного, що розташоване лише в декількох кілометрах від Новомосковська.

На пивному заводі Fanatic, розташованому біля селища, на кір захворіли двоє людей. Була викликана санепідемстанція, яка проводила перевірку персоналу. Хворих доставили в лікарню, а у решти працівників брали кров на аналіз. Також було рекомендовано всім співробітникам зробити щеплення проти вірусу самостійно в лікарні і надати довідку на роботу, оскільки без неї не допустять на робоче місце.

Динаміка поширення хвороби дуже швидка. З десяти невакцинованих людей, які поспілкуються з хворим, дев’ять теж підхоплять хворобу», – переконує завідувач відділенням Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Олена Кузьменко.

Кір поширюється повітряно-крапельним шляхом. Вірус може жити в повітрі до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. Симптоми хвороби – висока температура, кашель, нежить, висип.

Єдиний спосіб вберегтися від кору – вакцинуватися. Щеплення захищає від ускладнень хвороби, які можуть бути смертельними.

«Полезная газета»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *