Перукарі за викликом, або…

За власною ініціативою голова Преображенської сільради Ольга Фесенко (Юр’ївський район) ось уже два роки сама привозить із сусідньої Чаплинки самодіяльних майстрів стрижки й манікюру.

На території Преображенської сільради перукарень і сліду ніколи не було, немає нині, та й навряд чи буде. Кажуть, перукарня десь у райцентрі є, але вона не користується популярністю навіть у місцевих жителів Юр’ївки. Тому не тільки молодицi, а всі жінки, які стежать за собою, змушені їздити аж до Павлограда. А це – 100 грн із Преображенки в обидва кінці, цілий день, вважай, втрачений, та й у Павлограді стрижка, укладання та манікюр обійдуться в копієчку! Ось і придумала голова Преображенський сільради Ольга Фесенко зробити у себе в сільраді щось на зразок виїзної цирульні. Ідею виношувала довго, поки не дізналася, що в сусідній Чаплинці є дуже талановиті в манікюрному й перукарському мистецтві дівчини – продавець в агрофірмі МЮД Олена Бондар і художній керівник сільського Палацу культури Тетяна Ковальчук. Поїхала туди, розшукала їх і домовилася, що раз на місяць вона вранці буде приїжджати за ними на своїй машині, а ввечері відвозити назад.

 

          

 

 

За твердженням Ольги Фесенко, таку форму надання побутових послуг населенню Преображенки й сусідніх сіл вона практикує вже два роки.

– Люди дуже задоволені, тому що істотно економлять і на проїзді, й на самій стрижці або манікюрі. Від бажаючих відбою немає – телефонують, питають, коли приїдуть майстри. Хто зайнятий на роботі, записуються в чергу на потрібний їм час. Тому дівчатка часом затримуються до сьомої вечора. Їх тут люблять, тому голодними ніколи не залишали, – розповідає Ольга Василівна. – Чоловіки? Авжеж, приходять, хто ж їх вдома красиво підстриже?! А манікюр вони в нас не роблять, це забава міських.

Відповідаючи на питання, чому виїзний перукарський салон розташовується в кабінеті голови сільради, Ольга Фесенко відверто зізнається, мовляв, більше нікуди їх приткнути, ось і жертвую на день своїм столом, кріслом та іншими меблями. І мріє, що коли-небудь у Преображенці відремонтують клуб, де можна буде неодмінно організувати Будинок побуту з пральнею, ательє, майстернями і, звичайно, перукарнею.

Євген ЄВТУШЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *