Перспективні проекти нашого округу, реалізація яких напряму пов’язана з народним депутатом Вадимом Григоровичем Нестеренком

Перехід міста Новомосковська на альтернативне опалення, що дозволить вдвічі знизити тарифи на тепло і забезпечити цілорічне постачання гарячої води.

Щоб реалізувати проект, потрібно знайти 300 мільйонів Євро приватних інвестицій для будівництва пелетного заводу і ТЕС (теплоелектростанції) в Новомосковському районі. Терміни реалізації проекту 2020-2021-й р.

Зараз готується проектно-кошторисна документація, інвестори ведуть переговори, але вони готові заходити в цей дорогий проект тільки під особисті гарантії народного депутата Вадима Нестеренка.

Новомосковці повинні розуміти, що жоден інший кандидат не має такої ваги й авторитету у виконавчій владі та бізнес-співтоваристві, як Вадим Григорович. Не буде Нестеренко депутатом – жодні інвестори своїми грошима ризикувати не будуть. У державному бюджеті такі витрати не передбачені, ці питання належать до повноважень місцевої влади.

2. Впровадження справедливих закупівельних цен на молоко, щоб домашні корови приносили в родину прибуток. Для цього є лише один шлях – створення високотехнологічних сімейних ферм.

Самостійно таку ферму селяни не створять, у них немає грошей и досвіду. Обидві проблеми можна вирішити. Гроші готова виділити українська діаспора Канади. І такий досвід в Україні є, але він впирається в місцеву корумповану бюрократію, тому розширюється слабо. Сьогодні канадці приходять тільки в ті області та райони, де вони бачать серйозного гаранта реалізації своєї програми. У наших районах таким гарантом вже став народний депутат Вадим Нестеренко, який провів зустріч із представниками канадської діаспори, запропонував свою допомогу та підтримку для розвитку сімейних і кооперативних молочних ферм на території 38-го округу. Сторони вийшли на рівень декларації про наміри, і вже цієї осені перша така ферма може з’явитися в Магдалинівському та Юр’ївському районах, де є ініціативні групи.

Подумайте самі – з ким із інших кандидатів будуть вести діалог канадці, якщо ці кандидати або страшно далекі від сільського хазяйства, нашого округу і проблем села, або вийшли з напівкримінального бізнесу і мають негативну репутацію в ділових колах.

Не буде нашим депутатом Вадим Нестеренко – вирішення проблеми справедливої закупівельної ціни на молоко відкладеться на невизначений термін.

3. Нашому депутату Вадиму Нестеренку з величезними труднощами вдалося домогтися виділення цільового фінансування на заміну водоводу від каналу Дніпро-Донбас до військових містечок Черкаське і Гвардійське. На черзі – заміна водоводу для подачі аульської води від Дніпра до Новомосковська, але фінансування цього масштабного проекту ще треба знайти.

Потрібно бути грамотним господарем і переконливим дипломатом, щоб добитися виділення цільових фінансових субвенцій з бюджетів різних рівнів саме на конкретний округ. У черзі за грошима стоять всі, але успіху досягають лише найбільш наполегливі депутати, котрі розуміються на тонкощах і нюансах проектно-кошторисної документації, які вміють знаходити переконливі аргументи і домагатися прийняття рішень від високопоставлених чиновників.

Якщо у нас буде депутатом не Вадим Григорович Нестеренко, ми задарма втратимо майбутні п’ять років, у які востаннє буде діяти система виборів за мажоритарними округами. За новою системою виборів (закон про яку вже проголосований у першому читанні) 250 округів будуть замінені на три десятки виборних територій і ми вже ніколи не побачимо ніякого «свого» депутата.

Хто нас назве розумними, якщо ми не скористаємося майбутньою п’ятирічкою, щоб із багаторічного довгобуду з’явилося нове приміщення школи № 13 для Кулебівки, щоб міський стадіон Новомосковська міг приймати змагання національного рівня, щоб у міста з’явилася нова набережна, щоб у сільських районів з’явилися дороги?

Зрозумійте логіку прагматичного розрахунку: віддавши голос за безпартійного самовисуванця і корінного жителя Новомосковщини Вадима Григоровича Нестеренка, ми насправді голосуємо за себе і свої власні інтереси. А голосуючи за невідомих прийшлих кандидатів, про яких ми знаємо тільки назви модних партій, ми голосуємо, по-перше, за кота в мішку, по-друге – проти інтересів розвитку нашого міста та району.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *