• Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-02-18 13:09:00Z | |
    Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-02-18 13:09:00Z | |

Пенсійний фонд інформує: есемески на службі пенсіонерів

Пенсійний фонд України прагне зробити послуги максимально доступними та комфортними для кожного з нас, тому активно впроваджує електронні сервіси, працює над їх урізноманітненням. Один із них — це СМС-інформування, метою створення якого є інформування пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій, а працівників — про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

Щоб активувати послугу смс-інформування iснує два простих способи.

І спосіб — самостійно — на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua) за допомогою електронного цифрового підпису (його можна безкоштовно отримати в органах Державної фіскальної служби, у ПриватБанку тощо). Для цього:

— за допомогою електронного цифрового підпису увійдіть до особистого кабінету на Веб-порталі;

— у верхньому меню виберіть розділ «Налаштування», а в ньому — вкладку «Дистанційне інформування»;

— поставте позначку напроти тексту «Надаю згоду на отримання смс-повідомлень від ПФУ на номер мого мобільного телефону»;

— вкажіть номер телефону, на який надсилатиметься смс-повідомлення;

— введіть електронний цифровий підпис та пароль до нього;

— натисніть кнопку «Зберегти».

За кілька хвилин вам на телефон надійде смс-повідомлення з підтвердженням реєстрації та інформацією щодо розміру вашого страхового стажу, починаючи із 2004 року (до 01.01.2004 страховий стаж зараховується на підставі трудової книжки або інших документів, визначених законодавством).

ІІ спосіб активації призначений для тих, у кого відсутній ЕЦП — Вам необхідно звернутися до будь-якого відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області та надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від Пенсійного фонду.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Юрій КОЗАК

 

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *