«Пасочковий рекорд» державного значення

30-е квітня 2019-го року дійсно стало історичним для Новомосковська днем, коли славне місто на Самарi назавжди закарбувалось у національній колекції рекордів України.

За ініціативи народного депутата України Вадима Нестеренка в Новомосковську встановлено національний рекорд України: викладено з великодніх пасочок (куличів) із синьою та жовтою глазур’ю малий герб країни – Тризуб. Пішло на синьо-жовту здобну мозаїку 480 пасок. Висота зображення склала 2 м 6 см, ширина – 1 м 26 см.

Дійство відбувалося на оновленій площі Героїв.

Почесну ж місію прославити рідне місто, вписати подію до сторінок його історії було надано головним учасникам рекорду – маленьким новомосковцям, відмінникам навчання, переможцям олімпіад і конкурсів, обдарованим і талановитим.

Для регістрації рекорду на сцену запросили керівника національного реєстру рекордів України Лану Вєтрову та людину, завдяки якій Новомосковськ назавжди увійде в історію нацрекордів, ініціатора цієї надзвичайної події – народного депутата Вадима Нестеренка.

Панi Вєтрова зазначила, що Новомосковськ вперше буде внесений до національного реєстру Рекордів України, а це неабияка гордість для такого маленького містечка. I урочисто вручила сертифікат «винуватцю» події Вадиму Нестеренку. Зі свого боку, нардеп передав сертифікат маленьким переможцям і звернувся до новомосковцiв з поздоровленням зi світлим святом Великодня.

«Я вірю, що місто Новомосковськ чекає ще багато звершень та досягнень. Що стосується свята, то хочу сказати, що Великдень – це одне із головних свят у християн, яке символізує добро, любов, милосердя та перемогу життя над смертю. А випечена паска – основний символом цього свята. I саме те, що з пасок викладено рекордних розмірів тризубець, це символізує нагадування державі про те, що потрібно більше приділяти уваги тим людям, які цього заслуговують. I насамперед – дітям i пенсіонерам»,- зауважив нардеп.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *